Kurumsal

Uzun yıllardır, hizmet veren firmamız su tankı üretimi konusunda yılların tecrübesi ile günümüz teknolojisi birleştirerek ihtiyacınıza en uygun ve kaliteli ürünler üretmektedir.
Kalite anlayışı ve yılların tecrübesi ile gerçekleştirdiği üretimlerini müşterilerine ekonomik fiyatlarla sunmayı da hedef edinmiştir.

Şirketimiz; sektör ihtiyaçlarını karşılamada göstermiş olduğu isabetli ve çözüme yönelik üretimlerle kısa sürede ve sağlam temeller üzerinde büyümüştür. Bu hızlı büyüme kendimize ve ürünlerimize olan güvenimizle birleşerek bizleri daha ileri hedeflere yönlendirmiştir.

Gelecek yıllara ülke tarımını modernize etmek yeni ürün geliştirme çalışmaları ile Egesu Tank Türk çiftçisine, Türk tarımına hizmet etmeye devam edecektir. Dünya pazarında Egesu, Türkiye'yi tanıtmaya ve bayrağını gururla dünya ülkelerinde bayilikler vererek dalgalandırmaya devam edecektir.

Kurumsal

 

 

Egesu Sulama ve Arıtma Sistemleri

Uzun yıllardır sektöründe lider, kaliteli ürünler üreten, kalıcı çözümler sunan ve siz değerli müşterilerimiz ile birlikte her zaman daha ileriye gitmeyi hedefleyen şirketimiz yenilikçi yapısı ile kendini geliştirmeyi amaç edinmiştir.

,